More

  Україна потребує кардинального оновлення — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

  Україна потребує кардинального оновлення і, в першу чергу, оновлення влади, адже першопричиною всіх проблем в Україні є низька якість людей при владі та в політиці.

  Результатом володарювання в Україні недостойних влади людей є жахливий стан життя переважної більшості населення, занепад в економіці та в усіх інших сферах життєдіяльності суспільства.

  Саме тому першочерговим завданням суспільства є докорінна зміна персонального складу політиків та державних управлінців. Корупція, недбалість, неефективність, байдужість, крадіжки з бюджету тощо – все це тільки наслідки проблеми, першопричиною якої є саме недостойні люди при владі. Не можна позбутися наслідків, не позбувшись причини.

  Не змінивши якість людей при владі, неможливо змінити ситуацію в країні на краще. Але проста механічна заміна одних неякісних людей на інших неякісних нічого не змінить. Єдиний вихід – це пошук, виховання, навчання, перевірка та приведення до влади якісно нових людей: чесних, компетентних та які будуть щиро служити суспільству. Тільки такі люди достойні влади.

  Кадрове оновлення може бути здійснено тільки за умови публічної люстрації за принципом попереднього перебування на високих владних посадах. Винятки можливі, але лише за умови ретельного, прозорого та публічного розгляду кожної кандидатури.

  Якісно нові люди так змінять правила політичної діяльності та функціонування влади, щоб відповідна якість людей при владі та в політиці зберігалася зі зміною поколінь. Така система буде обов’язково включати механізми суспільного контролю та відкликання можновладців будь-якого рівня.

  Мерітократія повинна стати основним принципом побудови суспільства та формування влади: країною керують чесні, здібні, компетентні, працьовиті, досвідчені та відповідальні люди, а не «актори», неуки та шахраї, яких обрали шляхом введення людей в оману, маніпулювання, підкупу, залякування та інформаційного тероризування.

  Для цього необхідно консолідувати всі здравомислячі сили країни, як формалізовані, так і неформальні об’єднання громадян, відмовитись від суперечок з приводу емоційно-історичних та міжнародно-теоретичних питань, які розколюють суспільство та розпорошують наші сили, але не є пріоритетними на даний момент.

  Лише отримавши реальну владу можна системно впливати на стан справ у масштабах країни – робити Україну не трошки, а значно кращою. Влада сама по собі не є метою, це необхідний механізм та інструмент досягнення вищої мети – побудови сильної та процвітаючої України.

  Вже у середньостроковій перспективі завдяки масовій роз’яснювальній роботі та ефективній політичній діяльності мерітократія стане впливовою політичною силою, здатною досягати системних результатів у національних масштабах, а прихильниками партії стане переважна більшість населення України.

  Мерітократична партія України приведе до влади на всіх рівнях достатню кількість достойних влади людей, які будуть мати достатньо повноважень для забезпечення законності і порядку, швидкого розвитку економіки та проведення необхідних реформ в усіх сферах, особливо в політиці та державному управлінні, в судовій та правоохоронній системах, економіці та податковій системі, освіті та культурі, охороні здоров’я та соціальному забезпеченні.

  З цього моменту розпочнеться новий період в історії нашої країни – стрімке піднесення України!

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox