More

  Технології збереження тепла з Айсінін (Icynene( — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

   Як будинок втрачає тепло…

    Будуєте будинок й зупинилися на виборі утеплення? Це питання не тільки комфорту, а й цілісності сімейного бюджету. Адже при розпалюванні каміну чи вмиканні котла ми хочемо нагрівати власне приміщення, а не вулицю.

    Стіни, дах та вікна є основними конструктивними елементами будинку, що забезпечують захист від атмосферних впливів. Вони також перешкоджають витоку тепла з внутрішнього приміщення назовні завдяки своєму опору теплопередачі. За результатами досліджень основні втрати тепла відбуваються через невеличкі щілини та проміжки в місцях кріплення теплоізоляційних матеріалів внаслідок тиску повітря та конвекції. Тому ефективним є перекриття шляхів виходу теплих повітряних мас.    Нагріте від опалювальних пристоїв повітря, піднімаючись вгору, створює сильну напругу на стіни, дах та вікна. Немов з дірявої кулі воно знаходить найдрібніші нещільності й виривається в навколишнє середовище, після чого в будинок потрапляють холодні маси, нагрівати які доводиться знову і знову.  Більше 30% втрат тепла відбувається через стіни та дах, а точніше через інфрачервоне випромінювання та конвекцію, коли через погане утеплення цих частин тепло «тікає» з приміщення. Такі втрати енергії цілком можливо зменшити шляхом підвищення щільності конструктивних елементів та теплового опору всього будинку.    Вирішенню цього завдання сприяє технологія комплексного утеплення будинків системою Айсінін (Icynene®). Головна відмінність такого утеплення полягає у способі нанесення матеріалу, що відбувається шляхом його напилення на поверхню конструкції спеціальним обладнанням. Збільшуючись в десятки разів, Айсінін заповнює всі щілини та отвори в елементах будівлі, створює суцільний шар, який повністю припиняє рух холодного повітря з вулиці в приміщення Вашого будинку.     Технологія Айсінін припиняється витік теплого повітря й усмоктування холодного, чим досягається максимальний ефект економії тепла. Застосування Айсінін має й вагоме економічне значення — використання такого матеріалу скорочує споживання природного газу більше, ніж на 70%, що є актуальним в період щорічного зростання цін на енергоносії.     Монтаж Айсінін не потребує зняття внутрішнього покриття, псування обробки, підготовки поверхні, що утеплюється. Поверхні можуть навіть бути вогкими, іржавими, вкритими пилом і чи інеєм. Надзвичайно висока швидкість робіт дозволяє здійснити утеплення індивідуального будинку за один день. Немає необхідності в якій-небудь захисній плівці (не потрібні ні пароізоляційна, ні гідроізоляційна, ні антиконденсатна), а свої експлуатаційні властивості матеріал здобуває через 3-5 хвилин після нанесення, завдяки чому приміщення після утеплення підлоги, стін або покрівлі можна експлуатувати відразу.    Технологія Айсінін — це найкраще співвідношення величини теплового опору і вартості утеплювача. Оцінивши невелику вартість утеплення та отриманий ефект економії тепла, виявилося, що це одна з найдешевших технологій утеплення подібного роду у світі.   Окрім технічних та економічних переваг технологія утеплення Айсінін є тим матеріалом, який буде служити Вам не один десяток років, адже це перший матеріал, що має пожиттєву гарантією від виробника. 

      Застосування даної технології дозволяє легко вирішити проблему комплексного утеплення будинків будь-якого призначення й будь-якої архітектурної складності.

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox