More

  Про використання енергетичних матеріалів підприємствами Кельменецького району за січень 2011 року — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

  У січні 2011 року частка обсягу використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями району становила 0,4% від загальнообласного обсягу. Для порівняння, цей показник по підприємствах сусідніх Хотинського району та м. Новодністровська становив 0,7% та 0,2% відповідно.

  За звітний місяць було використано 327 тис.м3 газу природного, 27 тонн вугілля кам’яного, 15 тонн бензину моторного та 6 тонн дизельного пального.

            У порівнянні з січнем 2010р. відбулося збільшення використання бензину моторного на 14%, газу природного та вугілля камяного – на 3% по кожному виду палива, проте зменшилося споживання дизельного пального на 39%. Основними видами палива, які використовують підприємства району, залишаються газ природний та вугілля кам’яне.

  Станом на 1 лютого 2011 року залишки вугілля кам’яного у споживачів та постачальників району у порівнянні з відповідною датою минулого року збільшилися майже в 6 разів, проте зменшилися залишки дизельного пального та бензину моторного, відповідно на 41% та 19%.  

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox