More

  Прес-випуск: Зовнішня торгівля товарами підприємств Глибоцького району за січень–червень 2010 року — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

  За даними Головного управління статистики в Чернівецькій області

  Обсяг експорту товарів з району за січень–червень п.р. становив 2,1 млн.дол.США, імпорту їх в район – 2,2 млн.дол.США або відповідно 4,2% та 4,5% від загальнообласних показників. Порівняно з відповідним періодом 2009р. обсяг експорту зріс на 5,5%, імпорту – на 23,9%. Серед районів області за обсягом експорту Глибоцький посідає четверте місце, поступаючись Хотинському, Сторожинецькому та Вижницькому районам. У січні–червні п.р. суб’єкти господарювання району здійснювали операції у зовнішній торгівлі товарами з партнерами з 23 країн світу, основними з яких були Румунія, Туреччина, Італія, Польща та Німеччина.

  Основу товарної структури експорту становили деревина і вироби з деревини (58,6% від загального обсягу експортованих товарів), меблі (33,6%), імпорту – текстиль та вироби з текстилю (52,5%), транспортні засоби та шляхове обладнання (29,6%), вироби з каменю, гіпсу, цементу, кераміки, скла (7,6%).

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox