More

  Прес-випуск: Про використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафтипідприємствами Глибоцького району за липень 2010 року — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

  За даними Головного Управління статистики в Чернівецькій області

  У липні 2010 року частка використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями району становила 1,3% від загальнообласного. Для порівняння, цей показник по підприємствах сусідніх Сторожинецького та Герцаївського районів становив 2,6% та 1,3%  відповідно.

  За звітний місяць було використано 0,5 тис.м3 газу природного, 84,4 тонни вугілля, 78,6 тонни дизельного пального та 36,5 тонни бензину моторного.

           У порівнянні з липнем 2009р. відбулося зменшення використання палива, а саме: вугілля кам’яного – на 23,6%,  бензину моторного – на 10,8%, дизельного пального – в 2,6 раза. Основними видами палива, які використовують підприємства району є дизельне пальне та вугілля кам’яне.

  Станом на 1 серпня 2010 року залишки бензину моторного у споживачів та постачальників району у порівнянні з відповідною датою минулого року збільшилися в 2,1 раза, проте зменшилися залишки вугілля кам’яного – на 35,3%, дизельного пального на 18,3%.

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox