More

  Прес-випуск: Про використання енергетичних матеріалів підприємствами Глибоцького району за грудень 2010 року — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

  У грудні 2010 року частка обсягу використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти підприємствами та організаціями району становила 0,7% від загальнообласного обсягу. Для порівняння, цей показник по підприємствах сусідніх Сторожинецького та Герцаївського районів становив 1,1% та 0,2%  відповідно.

  За звітний місяць було використано 429 тонн вугілля кам’яного, 243 тис.м3 газу природного, 70 тонн дизельного пального та 36 тонн бензину моторного.

            У порівнянні з груднем 2009р. відбулося збільшення використання дизельного пального на 5%, проте зменшилося споживання бензину моторного на 20% та  вугілля кам’яного – на 20%. Основними видами палива, які використовують підприємства району, залишаються вугілля кам’яне та газ природний.

  Станом на 1 січня 2011 року залишки бензину моторного у споживачів та постачальників району в порівнянні з відповідною датою минулого року збільшилися на 12%, проте зменшилися залишки вугілля кам’яного на 33% та дизельного палива – на 14% .

  За даними Головного управління статистики у Чернівецькій області

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox