More

  Прес-випуск: Про суб’єкти ЄДРПОУ по Глибоцькому району станом на 1 січня 2011 року — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

  Станом на 01 січня 2011р. в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по області значилось 17288 суб’єктів, у тому числі 94,5% – зі статусом юридичної особи. Кількість суб’єктів ЄДРПОУ по Глибоцькому району становила 755 суб’єктів, з них 95,5% – зі статусом юридичної особи. Частка підприємств району становила 4,4% від загальної кількості суб’єктів ЄДРПОУ області.

  Структура суб’єктів ЄДРПОУ за видами економічної діяльності характеризується відносною стабільністю як по області, так і по Глибоцькому району. Більше половини підприємств та організацій у районі припадало на такі три види економічної діяльності, як надання комунальних та індивідуальних послуг, діяльність у сфері культури та спорту (26,8% від загальної кількості суб’єктів ЄДРПОУ), торгівля, ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (14,7%), сільське господарство, мисливство, лісове господарство (14,4%).

  За даними Головного управління статистики у Чернівецькій області

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox