More

  Курси 3D Max — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

  Інтерес до тривимірної графіки зростає з кожним днем. Сфера застосування тривимірних зображень також розширюється. Створення 3D об’єктів — захоплююча, але не просте завдання. Для того щоб малювати тривимірні зображення застосовуються різні програми, одна з кращих — 3D Studio Max. Її використовують у своїй роботі архітектори, дизайнери, творці комп’ютерних ігор і багато інших. Освоїти цю програму самостійно вкрай складно. З цього завдання вам допоможуть впоратися курси 3D Max. Курси 3D Max у навчальному центрі «Контакт» призначені для тих, хто захоплюється тривимірною графікою й анімацією. Пройшовши навчання, ви зможете створювати різні за складністю тривимірні об’єкти. У цій області немає нічого неможливого, все залежить від рівня знань, фантазії і вашого бажання створювати оригінальні анімовані зображення. Курси 3D Max дають ті базові знання, які в перспективі дозволять вам створювати реалістичні анімовані моделі реального світу. Все залежить від вашої цілеспрямованості, уяви, щирої зацікавленості у вдосконаленні своїх навичок по роботі з тривимірною графікою. Навчання 3D Max представляє інтерес як для новачків, які тільки починають своє знайомство з програмою 3D Studio Max і графічним дизайном взагалі, так і для професіоналів, які раніше працювали з іншими програмами. Курси 3D Max дозволяють фахівцям в сфері дизайну підвищити кваліфікацію, розширити професійні горизонти за допомогою програми 3D Studio Max. Ця програма надає широкі можливості по роботі з об’ємними анімованими зображеннями. Створення комп’ютерної графіки взагалі і тривимірної зокрема — захоплююче заняття, яке успішно розвиває творчі здібності, так що курси 3D Max можуть бути цікаві і з цієї точки зору. Навчання на курсах будується за принципом «від простого до складного». Спочатку ви навчитеся моделювати прості об’єкти, до закінчення курсу — зможете створювати спецефекти, поміщати об’єкти в різні умови освітлення, показувати їх під різними кутами огляду і багато іншого. Отримані знання дозволять вам створювати мультиплікаційні ролики, працювати з сфері рекламного дизайну. Сфера професійного застосування тривимірної графіки дуже широка. Успішне освоєння програми 3D Studio Max відкриває перед вами відмінні перспективи працевлаштування. Безліч компаній, починаючи з меблевих дизайн-студій і аж до телевізійних каналів, потребують кваліфікованих фахівцях зі створення тривимірної графіки. Курс по вивченню програми 3д Макс включає навчання основам дизайну і моделювання, вивчення матеріалів, створення освітлення і різних ефектів. Ви навчитеся працювати з готовими зображеннями, використовувати різні методи зйомки, виконувати підсумкову візуалізацію сцени. Всі ці знання і навички дозволять вам малювати реалістичні 3D-картинки, поміщати їх в обрані умови освітлення, створюючи ідеальні для сприйняття композиції.

  Курси 3D Max ведуть професіонали з великим досвідом роботи з програмою 3D Studio Max. Наші викладачі підносять навчальний матеріал у доступній формі. Навчання проводиться в прекрасно обладнаних комп’ютерних аудиторіях. На курсах слухачі здобувають практичні навички по роботі з програмою 3D Studio Max. Навчання на наших курсах 3D Max — захоплююче і корисне заняття. Крім того слухачі отримують свідоцтво про закінчення курсів.

  Після закінчення курсів ви зможете працювати в різних компаніях і організаціях на посаді дизайнера, 3D-візуалізатора. Як уже згадувалося, сфера використання 3D-графіки широка, так що у вас з’явиться можливість працевлаштування в дизайн-студіях з різною спеціалізацією, рекламних агенствах, в поліграфічних, видавничих фірмах і т.д. У той же час використовувати отримані знання можна не тільки в професійних цілях. Створювати гарні цікаві 3D картинки — захоплююче заняття, яке урізноманітнює ваше дозвілля.

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox