More

  Душові кабіни: разом або окремо — Бесплатный каталог ссылок «Мир сайтов»

  Загалом, якщо місце дозволяє, можна встановити в одній ванній кімнаті і ванну, і душову кабіну. Тоді в першій можна буде відпочивати, а в другій — заряджатися бадьорістю. Проте якщо ви мрієте про простір і не занадто любите приймати довгі гарячі ванни, сміливо можете наважуватися на демонтаж чавунного монстра і на установку замість нього душової кабіни. Вона, між іншим, може бути самих різних форм, кольорів і розмірів, так що вам з чого завжди вибере. Так, навіть на такому, здавалося б, дослідженні, як душова кабіна, можна заощадити декілька сотень доларів, якщо відмовитися від підсвічування, гідромасажа і вбудованого радіо.

  Отже, чим же можуть порадувати або засмутити нас виробники душових кабін? Насправді, засмутити вони не можуть нічим, а ось порадувати — масою самих різних пристосувань.

  Скло не б’ється!

  9032_0-3007860Звичайно, ми маємо на увазі скло, з якого зроблені дверці душової кабіни. Ви можете вибрати душову кабіну з прозорими або матовими дверцями, які будуть або з малюнком, або абсолютно чистими, — усе залежить тільки від вашого бажання. Усі дверці, як правило, розсуються (по типах шаф-купе), що саме по собі значно економить місце. До того ж, двері душової кабіни, що розсуються, краще ізольовані від проникнення води. Так що ліктями можете розмахувати на всі боки — поранитися не бійтеся.

  До речі, багато хто вже оцінив дверці, тому квапляться зняти обридлі шторки, що висять уздовж ванн, і змінити їх на душові шторки, тобто скляні розсувні дверці, що мають стандартну для ванн довжину (150-170 сантиметрів). Таким чином, будь-яка ванна — чи чавунна, чи сталева або акрилова — перетворюється на велику душову кабіну.

  Світла багато не буває!

  Тому виробники душових кабін частенько забезпечують свої винаходи найрізноманітнішим підсвічуванням. Якщо вам просто не завадить додаткове світло, ви можете купити душову кабіну із стандартним білим вбудованим підсвічуванням, якщо ж ваша ванна кімната витримана в певній колірній гаммі, можете пошукати і різноколірні лампочки. До речі, освітлення в душових кабінах може бути і комбінованим, і що міняється, тобто за заданою програмою лампочки включатимуться, вимикатимуться, блиматимуть і мінятимуться забарвленнями. Така гра світла називається светотерапией (в даному випадку — ще і цветотерапией), тому вибір душової кабіни такої будови може мати навіть деякий лікувальний ефект. Врешті-решт, якщо строкатість вам набридне, ви завжди можете виставити навіть в такій душовій кабіні звичайне освітлення.

  Додаткові опції

  Спершу, душові кабіни можуть бути точно також забезпечені гідромасажем, як і ванни. Інша справа, що у ванні ви можете просто лежати, розслабившись у воді, а в душі ви стоятимете, направляючи на себе різні струмені масажного душу. Вони можуть йти як з самого душового шланга з різними насадками, так і із стін, якщо форсунки в них вмонтовані. До речі, вони можуть знаходитися і в ногах: масаж стоп — унікальна по рівню користі операція. Так що гідромасажні душові кабіни — відмінне оздоровлююче і очищаюче пристосування.

  Потім, в душові кабіни може бути вмонтований звук або телефон. Під звуком найчастіше мається на увазі радіо, проте в моделях подорожче може бути і справжній mp — 3 плейєр з жорстким диском, на який можна записати ваші улюблені пісні. Погодьтеся, такі комбіновані душові кабіни — відмінне пристосування для відпочинку і водних процедур, що дозволяє вам увесь час, до того ж, бути на зв’язку.

  Не забувайте про вентиляцію! Душова кабіна — цей вузький простір, закритий з усіх боків максимально щільно, щоб вода не просочувалася назовні. У такій обстановці недовго і задихнутися, якщо в душовій кабіні як слід не працюватиме вентиляція. Рано чи пізно, вам захочеться ковтнути свіжого повітря і трохи відкрити дверці, так що від потоків води, що б’є з душу, ви ризикуєте не врятувати ні свою, ні сусідську ванну кімнату.

  Нарешті, остання частина, якою характеризуються душові кабіни, — піддони. Зрозуміло, чим вони вищі, тим безпечніше кабіна для використання. Поставити її просто на підлогу ніяк не вдасться, так що без піддону — частіше за усе акрилове — не обійтися. Саме у нім буде розташовано зливний отвір, який під’єднується до каналізації. По суті, піддон схожий або на маленьку ванну з низькими бортами, або і зовсім на невеликий таз.

  Форми і розміри

  9013_0-4397168Про розміри можна сказати тільки одне: висота душових кабін завжди буде більше, ніж їх ширина, інакше це виходить вже не душова кабіна, а обгороджена ванна. А ось форми можуть бути самими різними: і квадратними, і круглими, і ассиметричными. Кутові душові кабіни, як і усе кутове, здатні пристойно економити місце. Правда, є і ще один варіант економії — установка душової кабіни у вигляді піддону і шторок. Як ви розумієте, в даному випадку у душової кабіни буде відсутня задня стінка її роль гратиме стіна ванної кімнати, до якої буде дуже міцно прироблений піддон. Головне у такому разі — якісне опрацювання шва, щоб вода не стала текти на підлогу.

  Recent Articles

  spot_img

  Related Stories

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox